Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kapcsoljam be a wifit?

Hogy kapcsoljam be a wifit?

Figyelt kérdés

A Win7 felajánlott egy frissítést a gépen. Hagytam, hogy frissítsen. Újraindította magát és innentől nem tudom használni a netet, mivel nem látja. Azt írja: nem állnak rendelkezésre kapcsolatok.

Hibaelhárítás után írja, hogy a Helyi kapcsolat adapter működése nem megfelelő,azaz hogy hardveres problémák léptek fel.

Valakinek valami tipp? :)


2014. okt. 10. 08:22
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Nézd meg az eszközkezelőben, hogy a wifi adapter illesztőprogramja rendben van-e.

Ha igen, azt is nézd meg, hogy be van-e kapcsolva. Sok laptopon külön billentyű, vagy billentyű kombinációval lehet ki illetve bekapcsolni. Némelyik egy kis leddel jelzi is, ha be van kapcsolva.

Ha a frissítés esetleg ez volt: MS14-045 (KB2982791), akkor azt sürgősen távolítsd el, bár egy ideje ez már nem elérhető, de hátha.

2014. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod! A wifi adaptert sem találta a gép, olyan volt mintha sosem lett volna rajta ilyen. Végül csináltam egy rendszer visszaállítást, mikor azzal végeztem már volt wifi. :)

Különben a gomb nyomására (FN+F2) sem reagált semmit.

2014. okt. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!