Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostanában miért ilyen lassú...

Mostanában miért ilyen lassú a youtube?

Figyelt kérdés
Egy pár hete gyakran belassul, van mikor megáll a videó betöltés. Előtte tökéletesen működött még akkor is amikor utorrentet használtam most meg néha 480p-ben is belassul. Csak nálam ilyen rossz? Ha igen van valami megoldás? Netemmel nincs gond tölteni is tudok rendesen csak a youtube rossz.

2014. szept. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ezt mostanában, de megoldást sajnos nem tudok.
2014. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 soccerway ***** válasza:
itt nem lassult be már jó pár éve.
2014. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nie001 válasza:
Talán a Flash lejátszó "fejlesztése" miatt, régebben be lehetett állítani egy max. 10 Megás cash tárolót is alá, most már azt sem lehet. Meg úgy tűnik HTML5 alapon megy már a youtube. A kis eeePC-men XP-vel megy minden tökéletesen (1.6GHz), a nagy duálos gépen (2.8GHz) gyakori a lassulás, ráadásul a régi rendszerben a kép akadozott és a hang volt jó egy lassú gépnél, most a hang készül ki és a kép jobb, ez azért van, hogy a programvégrehajtást is támogató drágább videokártyát vegyél, Cuda vagy opengl-t
2014. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!