Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem lett mostanában...

Csak nekem lett mostanában ilyen tetű lassú a Google térképe, vagy másnál is jelentkezik ez a probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta ilyen, mert nem használom nagyon sűrűn, de utóbbi néhány hétben irgalmatlan lassúvá vált a Gugli térképe. Kb. tavasz végén vagy nyár elején csináltam benne útvonaltervet, akkor még tök jó sebességgel ment, ma ismét kellett, de kínszenvedés volt dolgozni vele. Változtattak rajta valamit? Ha igen, ki lehet kapcsolni a változtatásokat, vagy vissza lehet valahogy térni az előző verzióra?

2013. aug. 21. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát most pár napja raktak ki egy új verziót, de csak akkor tér át rá a felhasználó, ha rákattint a kipróbálásra.


Nekem sem az előzővel, sem az újjal nem volt/nincs sebesség problémám.

2013. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flow Rider válasza:
Nekem is iszonyú lassú lett pár hete, és mások is mondják. Már a Windows térképére tértem át sajna, pedig a google sokkal jobban tetszett.
2016. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!