Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deviantarton hogy működik ez...

Deviantarton hogy működik ez a Buy Prints dolog?

Figyelt kérdés
Amikor feltöltök egy fotót a Photography kategóriába, akkor feltöltés után ki kell választanom nyomtatható dolgokat. Pl. kép, egérpad, puzzle, ilyenek, amiket más meg tud venni. Próbáltam, hogy nem választok ki semmit, de azt nem engedi, minimum 1-et muszáj. Most ezt nem értem. Ki adja el ezeket, meg miért muszáj ezt, nekem lesz hasznom ebből?
2010. jan. 19. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak egy opció. Minden egyes feltöltött képnél (fotó vagy rajz) be lehet állítani, hogy ha valakinek megtetszik akkor megvegye. Pl. felteszel egy fényképet és az egérpadot bejelölöd és ha valakinek nagyon tetszik akkor meg tudja venni. Fizet dA-nak, ők megcsinálják a padot és kiküldik neki és te is kapsz belőle valamennyi kp.-t. Az, hogy miket tudsz kijelölni az a képed méretétől is függ.

Ja és nem muszáj. Amikor behozza ezt a printes oldalt akkor kattints a nevedre vagy a dA logóra felül :D


Üdv.

2010. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!