Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem vezetik be hogy az...

Miért nem vezetik be hogy az internetet 18 év alatt ne lehessen használni?

Figyelt kérdés
mennyi fejfájástól megszabadítaná az embereket.

2014. szept. 17. 20:00
 1/9 Tengor ***** válasza:
94%

Milyen megoldásra gondoltál, amivel kiszűrhetőek a 18 évesek?

Miért tiltással akarod megoldani azt, amit neveléssel is meg lehet?

2014. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
95%
Egyébként pedig butaság életkorhoz kötni, értelmi szinthez kellene.
2014. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem lehetséges. Sok ember 18 évesen is gyökér, azokkal mit lehetne csinálni?
2014. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg 18 év alattiban több tudás és tanulni akarás van mint mondjuk bennem vagy benned (vagy Herbyben). Megfosztanád őket ettől a hatalmas információmennyiségtől?
2014. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan oldalakat használni ahol zavarnak az ilyenek. Én pl már el se tudnám képzelni hogy ne legyen netem. Nem a facebook miatt. A rengeteg információba lettem szerelmes. Minden nap tanulhatok valami újat, de semmi nincs erőltetve. Mindent olyan tempóban, és akkor amikor én akarom. Pl elkezdtem linuxozni 5-6 évvel ezelőtt, akkor egyáltalán nem tudtam mi az. Ma már elvagyok nehezebben telepíthető disztribúciókkal is, és scripteket is írok néha. Az hogy valaki csak a facebookig jut legyen az ő baja, ahogy az is ha nem tud leírni egy értelmes mondatot.
2014. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
91%
Ez a kérdés egy szánalmas provokáció.Unatkozó f***fej...
2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

ez azért nem kivitelezhető, mert nem lehet a számítógép előtt ülőről távolról megbízhatóan kideríteni az életkorát.

Hazudhat/valótlan adatokat adhat meg, használhatja más fiókját.


Másrészt mi a bajod a 18 év alattiakkal úgy "alle zusammen"? Ha arra gondolsz, hogy nem tudnak viselkedni egyfajta "netikett" szerint - találkoztam már jóval 18 év felettiekkel is, akik nem voltak képesek kultúrált emberi lényként viselkedni (és tegyük hozzá diplomás emberekről volt szó) - míg az egyes 18 év alattiak igen.

2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az értelmi szint nem életkorhoz van kötve.

Sokan 20 évesen is éretlen, gyerekes, szánalmas egyedek, és van aki 14 évesen érett gondolkodással rendelkezik.


Meg eleve ennek a szűrését hogy képzelted el?


A másik meg a kérdésből ítélve te sem vagy éppen egy agysebész....

2014. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na okokák
2014. szept. 21. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!