Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lelassult a Firefox...

Nagyon lelassult a Firefox böngészőm, mivel lehetne felgyorsítani?

Figyelt kérdés
Eddig szuperul működött a Firefox, de egy ideje eléggé lassú lett. Sőt van olyan oldal, amit be sem akar tölteni (a Chromen bejön az is). Mit ajánlotok, hogyan tudnám felgyorsítani valami egyszerű módon. Esetleg töröljem, és telepítsem újra, de nagyon sok van a könyvjelzőben, és sok mentett jelszó is, azokat hogyan lehet elmenteni, és az újratelepített Firefox-ba betenni, hogy ne kelljen egyesével berakosgatnom?
2014. szept. 17. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cclenear de vigyázz mert a mentett jelszavakat is törli de ha kiveszed a pipát akkor maradnak
2014. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hajdú Gyula válasza:
0%

Szia

Telepítsd fel a Google Chrome nevű böngészőt

Felejtsd el a Firefoxot mert tele van vírussal és egyre rosszabb.

Ez persze csak jótanács.

Üdv Gyuszi

2014. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Felejtsd el a Firefoxot mert tele van vírussal és egyre rosszabb. "



én évek óta használom és soha egy vírus nem volt a gépemen ami a firefoxon jött át.

a másik meg hogy a firefoxon nem lehet vírus, max a gépeden

2014. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Felejtsd el a Firefoxot mert tele van vírussal és egyre rosszabb."

A legnagyobb butaság, amit mostanában hallottam.

Amióta a Firefox létezik, én azt használom és érdekes módon nekem sosem lassul be.

Telepítsd ezt a kiegészítőt és időnként futtasd le, hátha segít valamit (nem tudom, mi az igazi oka nálad a lassulásnak): [link]

2014. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 M@rkusz válasza:
Egy böngésző lassulásának, az esetek 95%-ában a beépülő modulok az okozói. Ezeket nem biztos hogy akaratosan szedted be. Vannak ugyanis olyan programok, melyek (magukon kívül) ilyen beépülő modulokat, (addonokat) is szívesen telepítenek. A Ccleaner valóban eltávolítja ezeket az addonotat, úgyhogy én is ezt ajánlom!
2014. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a program is segít: [link]
2014. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
# 6/6 +1
2014. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lefuttattam a CCleanert, de nem sokat segített. Kitöröltem a gépről a Firefoxot, aztán újratelepítettem, de semmi változás. Ugyanolyan maradt minden, némely oldalakat lassan tölt be, és van egy konkrét oldal, a mobiltelefon szolgáltatómé, amin keresztül az egyenleget szoktam feltölteni a telefonomon, azt csak a kezdőlapig tölti be, tovább nem jutok vele. A Chromeban viszont végig megy minden.

Vírusirtó nem okozhatja ezt a problémát, mert nemrég az AVAST-ot leszedtem a gépről, vacakolt az internetem, és az írta ki hibaüzenetként, hogy nincs vírusirtúm a gépen, ezért raktam rá másikat, az ESET-től a SMART SECURITY-t, és mintha azóta lenne lassúbb a Firefox is. Nem tudom???

2014. szept. 17. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:

sebesseg teszt mit mutat?


A firefox mapáját is törölted ?

2014. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A mappát nem, csak a programot, a fenébe.

Na mindegy, újrarakom mégegyszer, de most már totál eltávolítom előbb.

Köszi!

2014. szept. 17. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!