Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tumblről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Első benyomás: olyan szintű fullpage header-t csináltál, mintha fel akarnád csigázni a látogatót, hogy érdemes lejjebb görgetnie. "Le az álarccal" - hirdeted. Letekertem, de nem láttam sem "álarcot" (tudom, képletes), sem bármiféle titok felfedését. A 3 kép, ami megmaradt a fejemben: 2 kutyás, meg egy házikós fotó. A domain kapcsolódik a magyar címhez, de a tartalomhoz számomra az sem kötődik. Szóval bennem megmaradt a kérdés: a kiskutya milyen álarc mögött bújkált?
2014. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a velemenyem, hogy "ezmiez??!".
2014. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért adtam az a nevet hogy le az álarccal mert ez a kedvenc könyvemből egy mondás :D

második valaszoló kifejtenéd bővebben ?

2014. szept. 11. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy mirol szol az oldal, es par masodperc utan inkabb tovabblepek. Ha sok latogatot akarsz, legyen egy nyilvanvalo temaja az oldalnak es odaillo tartalom, az ilyen semmitmondo idezeteket meg hanyagold, mert lehet neked a kedvenc idezeted, de valakinek aki nem ismeri a kornyezetet, nagyon semmitmondo, foleg igy, hogy semmi koze a tartalomhoz, felrevezeto.
2014. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm igyekszem :)
2014. szept. 11. 16:56
 6/6 A kérdező kommentje:
esetleg ha valakinek van még valami tippje akkor irjon
2014. szept. 12. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!