Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az Inviteles modemet?

Figyelt kérdés

Az aljára az van írva hogy 192.168.1.1 Username:admin Password:password

Kezdjük ott hogy nem 192.168.1.1 a címe hanem 192.168.1.254 ( az alapértelmezett átjáró is ez ).

A másik hogy biztos nem admin/password-el kell belépni mert nem akarja elfogadni. Biztos hogy nem írtam félre, biztos hogy nincs bekapcsolva a Caps Lock. Egyszerűen csak nem fogadja el.

Ami ezért is elég necces, mert a WiFi alapból be van kapcsolva és csak egy sima WEP titkosítás van rajta, egyszerűen kitalálható számsorral.

Gondoltam nyomok neki egy resetet de ezt nagyon megszívtam.

Belépni továbbra sem tudok mert nem fogadja el a jelszót, de most már internet sincs.

Most akkor mit csináljak? Állítottam már be pár routert. Egy kisebb cég hálózatát is én építettem ki, de az Invitel most kifogott rajtam.



2014. szept. 10. 19:02
 1/1 A kérdező kommentje:

Meg van!

1nv1tel7 volt a jelszó.

2014. szept. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!