Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töltenek fel gyorsan...

Hogyan töltenek fel gyorsan youtube-ra 1 meg 2 órás videokat 1080p-be?

Figyelt kérdés
Ilyen gyors lenne a netjük? Nekem 5 megás van, tudom ez nem a feltöltési, de én pl 20 perces 1080p videot 12 órán át tölti... Másoknak meg vannak ilyen 1 meg 2 órás 1080p videoik és van aki naponta többet is feltesz. Nem lehet valahogy gyorsítani ezt vagy tudnak valamit amit én nem?
2014. szept. 8. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
(Ez kb 2,3GB-os fileméret lesz és meglehetősen jó minőség.)
2014. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Milyen programot kell ehhez beszereznem?
2014. szept. 8. 14:11
 13/15 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a segítséged. Esetleg ha te vagy valaki más még tudna abban segíteni , hogy milyen program az ami játék közben kiirja nekem hogy a procit, videokartyat mennyire veszi igénybe, hőmérséklet, stb?
2014. szept. 8. 14:37
 15/15 anonim válasza:

1. ha rögzíted akkor fps-re ügyelj, mert youtube konvertálja a videódat felötlés után és max 30fps-re fogja csak

2. a codec nem mindegy, ahogy írták és már javasolták a handbrake-t ami nagyon letudja csökkenteni a videó méretét emberi szem számára a veszteség nem észrevehető normálnál

3. egyszerre több videót tölts fel, de rejtve legyenek

csak később publikáld

pl. hétvégén nagyon sok videót csinálsz amit hétköznapokon jelenítesz meg, mert ekkor nem tudnál annyit előállítani

2014. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!