Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy ilyen Domino Web sim...

Ha egy ilyen Domino Web sim kártyát beleteszek ebbe a routerbe akkor pld. Utazás közben ( buszon is) tudok internezeni a tableten?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. szept. 6. 10:12
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha több eszközt akarsz egyszerre használni, akkor ez jó lehet, de CSAK AKKOR ha támogatja a router a telekom SIM kártyáját.


Előbb nézd meg az oldalukat a kompatibilitási lista miatt, most épp nem jön be a tp-link oldala...

2014. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"de CSAK AKKOR ha támogatja a router a telekom SIM kártyáját."


Miért nem támogatná? Az Aqua webshopba nem hiszem hogy hálózati záras készüléket árulnak.

2014. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat! :) Megkérdeztem az AQUAT, és támogat minden hálózatot! (T-mobil, Telenor, Vodafon)
2014. szept. 6. 10:27
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Csak olyan 3G/4G routerek szokott lenni kompatibilitási problémája, amik nem tartalmaznak modemet csak egy USB portot, amibe a modem megy. Ilyenkor nem mindegy milyen típusú a modem.

Ez esetbe viszont a Wi-Fi router és a modem is egyetlen készülékbe van integrálva, csak egy SIM kártya kell bele. Gyakorlatilag olyan, mintha megvennél egy kártyafüggetlen mobiltelefont.

2014. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem SIM lockos. jajjjj. Hanem a DRIVER nem tudja kezelni. Látom te se sokat konyítasz ezekhez a 3G routerekhez.


Volt régen olyan Linksys 3G router ami pl. csak Vodafone -nal ment itthon.

2014. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

SIM kártyához nem kell driver...

Az eszköz BELSEJÉBE épített 3G modemet meg csak kezeli a szoftver.

2014. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
Köze sincs ez egésznek semmilyen szoftverhez, csak a routerhez. Megadja a routernek az APN kódot és a belhívó számot (ami jó esetben benne is van a router elő-beállítási profiljában), illetve megadja a pin kódot. Utána netezhez róla bármivel.
2014. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tudom hogy a SIM kártyának nincs köze a szoftverhez.

Ezt arra írtam hogy a 3G modemet, ami ugye bele van építve az eszközbe, csak felismeri ( azaz rajta van a szükséges driver ).

2014. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!