Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyha rendeltem ebayrol, de...

Hogyha rendeltem ebayrol, de nemtudom átvenni a csomagot felszoktak hivni? Vagycsak viccböl adtam meg a teloszámot? Mi lesz a csomaggal? Panelba lakok, postaládába sztem nemtudná beletenni a futár

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívnak fel előtte, de megadják, hogy körülbelül melyik nap várható.

Ha épp nem vagy otthon, akkor a postán még átveheted egy ideig, azt nem tudom meddig.

2014. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
holnaptol jövöhét csütörtökig asszem,hétvégén is szállitanak? Postán hogy tudom átvenni? :)
2014. szept. 4. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
nem futár hozza hanem a postás kivéve ha nem fizettél 10e ft os postaköltséget. a telefonszám rajta van de senki soha nem fog hivni:D a várható kiszállitás h.ülyeség amit kiir esetleg ami nyomkövetéssel jön azt tudod megnézni. jön a postás megprobálja berakni a postaládába ha nem jön össze akkor felcsönget nincs senki otthon ir egy cetlit h volt ekkor meg akkor bemehetsz érte és ennyi.
2014. szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szállítástól függ.

HA futár cég hozza (ez a drágább megoldás), akkor ők megadják, hogy melyik napon kb mikor hozzák és ehhez tartják is magukat és ha nem vagy ott, hívnak. (Összesen 3 kézbesítést próbálnak meg, de ugye az első után megy a telefonos egyeztetés magával a futárral.)


Ha a posta hozza (ez a gyakoribb, mivel jóval olcsóbb), akkor a postás felcsönget (vagy nem), aztán ha nem vagy ott, akkor dob be értesítőt (vagy nem) és a postán át tudod venni a csomagot.

2014. szept. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. szept. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!