Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Szállítás alatt" Hova szállít...

"Szállítás alatt" Hova szállítják?

Figyelt kérdés

pcx-től rendeltem hétfő este komplett gépet, ma délben változott a státusz (összeszerelés/csomagolás alatt-ról) Szállítás alatt-ra.

Nem kaptam e-mailt, hogy már hoznák ki nekem...

Várjam még ma, hogy jöjjön a gép vagy most csak a futárnak szállítják?!



2014. jún. 19. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már többször tőlük, de csak most az utolsónál nézegettem az állapotát a rendelésemnek.

Gondolkodtam rajta én is, hogy hova a fenébe szállítják... valószínűleg a futárnak/futárszolgálathoz.

2014. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi emailt nem kaptál? Mert amikor átvált a szállítás alatt-ra, akkor szoktak küldeni egy emailt, hogy "a csomagot a futárnak átadtuk" és hogy vedd fel a kapcsolatot velük. És ott szokták leírni, hogy mikorra esedékes a szállítás.
2014. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit...
2014. jún. 19. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
És az egész rendelés alatt kaptál egyáltalán valami emailt? Mert akkor lehet, hogy rosszul adtad meg az emailcímed. Lehet, hogy elírtál benne valamit.
2014. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kaptam már a rendelés alatt...
2014. jún. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!