Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-on szeretnék rendelni,...

Ebay-on szeretnék rendelni, Japánból. Nem igazán tudom, hogy hogy is működik ez. Vannak plusz költségek, mondjuk a szállítás, vagy valami vám? És mennyi idő alatt szállítják ki?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat! ^^

2014. jan. 7. 20:40
 1/3 anonim válasza:

Ha a terméknél feltünteti a szállítási költséget akkor van, ha free shipping akkor nincs. A vám attól függ milyen értékben rendeled, ha olyat rendelsz ami nálunk törvénybe ütközik akkor lehet hogy meg se kapod és még fizethetsz is.


Úgy működik hogy regisztrálsz ebayre és paypalra ez utóbbi díjköteles, egyszeri összeg kb 200-400 Ft között van. Beregisztrálod a bankkártyádat és onnan fogsz utalgatni. Amint megrendelted azonnal fizetni kell, mert csak akkor adják fel ha kifizetted.

Szállítási idő kínából kb 1 hónap, szal japánból sem lehet sokkal kevesebb/több.

2014. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) amit rendelni szeretnék az egy cosplay "jellmez", max. 20 ezer forint értékben.
2014. jan. 8. 12:35
 3/3 anonim válasza:
én is rendeltem már kb ilyen árban, és az enyémben elektronika is volt szóval, szerintem ezzel nem lesz gond, mármint a vámmal (attól függ van e benne fém rész, vagy éles tárgy pl kard, tőr amire rossz szemmel nézhetnek)
2014. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!