Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elővarászolni a...

Hogy lehet elővarászolni a rég törölt Facebookos képeinket?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvastam, hogy néhány link segítségével valaki az évekkel korábban törölt adatlapján levő képeket előbányászta. Ez hogy lehetséges? Nekem amúgy még megvan a fiókom, de kellene pár 3-4 éve törölt kép.
2014. szept. 2. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A fórumon nem írták? Amúgy szerintem simán csak annyi, hogy megvolt neki a kép linkje és az még működött. A linkek hiányában nem hiszem, hogy bármilyen varázsige segítene.
2014. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van...a képek egy ideig még elérhetőek a direktlinkjükön, de nyilván ha ezt nem tudod, akkor lehetetlen megtalálni.
2014. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ott nem írták...elvileg nem erről a látszólag egyértelmű megoldásról van szó, hanem a közismerten adathalász oldal turpisságáról.
2014. szept. 2. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!