Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc lehetne?

Clay Morrow kérdése:

Mi a franc lehetne?

Figyelt kérdés

Pár napja kaptam 1 üzenetet fb-n egy nőtől hogy jobban meg akar ismerni ès hagyott egy email cìmet. Kìvàncsiságból ìrtam egy emailt ès egy elèg furcsa választ kaptam. Elkezdett mesèlni magáról stb. Ès hogy az èn segìtsègemet kèri. Az apja hagyott rá pènzt vagy valami ilyesmi ès meg akar szökni, a pènzt pedig az èn bankszámlára akarja utalni.. Ja meg kèrte a nevemet, telefonszámomat, lakhelyemet ès kèpet..

Mèg is mit akar ez jelenteni?? A levelet kitöröltem, nem tetszik a dolog, gondolom valami átverès lehet??



2014. szept. 1. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. Először kiépít egy kapcsolatot veled, hogy bízz meg benne. Később ezt felhasználva ellopja a pénzedet.
2014. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem a nevère a Google-n ès találtam egy fórumfèle oldalt ahova be volt másolva pontosan a levèl tartalma. Gondolom akkor nem csak engemet próbált betalálni.
2014. szept. 2. 00:01
 3/6 A kérdező kommentje:

Akit èrdekelne:

[link]

[link]

2014. szept. 2. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:
lásd még [link]
2014. szept. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsó ez nagyon èrdekes ès közben rossz, ejj ejj.

2014. szept. 2. 12:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Ìrok is egy szèp levelet az illetőnek
2014. szept. 2. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!