Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videó alá más videóját belinke...

Videó alá más videóját belinkelni törvényes?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de mivel annyi mindenért szólnak már ha pl szerepel egy részlet valaki videójából amit bemutatsz vagy letölti valaki az is már elvileg ütközik a youtube szabályaival. De én olyanra gondoltam hogy egy adott videóra van egy válasz de nem jutott el az emberhez és nem én vagyok a készítő, felhívni a figyelmét kommentben az még nem ütközik szabályba?

2014. aug. 29. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, nem saját videó linkjét szeretnéd linkelni kommentben. Ezzel természetesen semmi probléma sincsen, egyedül saját csatorna reklámozásáért kaphatsz figyelmeztetést. Azért írtam feltételes módban, mert a youtube ritkán cselekszik magától, a legtöbb esetben valakinek jelentenie kell a szabályszegést, addig nem tesznek semmit. Pl. filmkritikánál láttam, hogy a videó készítője rendszeresen rak be klippeket nagy, hollywoodi forgalmazóktól, mégis csak az egyik videóját blokkolta a youtube, amelyben egy névtelen kis stúdió munkáját elemezte ki, és ők meg gondolták leszedetik. Ezzel azt akarom mondani, hogy sok a szürke zóna a youtube szabályzatában.
2014. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!