Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem unalmas már a facebook-on...

Nem unalmas már a facebook-on mindig motiválós képeket belinkelni?

Figyelt kérdés

Mindenkinél ezeket látom. A bizalmat a tettek és a gesztusok alkotják... Barátok nélkül nincs élet, becsüld, tiszteld, szeresd őket...


Minden ember az életünkben vagy egy teszt, vagy egy ajándék... És a többi.


Mondjuk, ezeket a motiválós írásokat szerintem mindenki tudja a világon és a facebook-on is.



2014. márc. 13. 00:34
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem csak én unom, hogy ismerőseim fele önmagára egyáltalán nem jellemző közhelyeket linkel be.


Érdekes, hogy ezek általában sokkal több like -ot kapnak, mint egy értelmes cikk vagy tartalom megosztása.

Ebből is látszik hogy a sok birka ennél a 2-3 mondatnál többet képtelen elolvasni. :D

2014. márc. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint a mellékelt ábrák mutatják: nem mindenkinek....:)
2014. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, sokkal irónikusabb, amikor belegondolsz, hogy "ezt pont ő tette ki?", aki talán a legnagyobb ellenpélda arra a bölcsességre...
2014. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát...de unalmasak...sőt az egész facebook unalmas...és kiakasztó! Szerintem egy nagy képmutatás az egész portál, amibe kb. tömegesen bele esnek, olyanok is esetleg, akik egyébként nem lennének képmutatók.

Én úgy meguntam, sőt utáltam..., h töröltem az adataimat, átírtam kamunévre a nevemet, és töröltem a fiókomat is! Az ismik, akik meg akarnak eltudnak másképp is érni, ha úgy akarnak tenni!

2014. márc. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és persze...mindenki tud vmilyen nyelvet, meg mindenki tud helyesen írni, no meg mindenkinek tökéletes minden, ha vki még is kimer vmi negatívumot tenni, akkor megy az okoskodás, h jajj ne legyen már ilyen stb...no meg persze hirtelen mindenki vmi komoly iskolába járt, még olyanok is, akik a közelébe se jártak, mert miért is vállalnák fel magukat, akkor kevesebb likeot kapnának! Szóval számomra egy undorító helyé vált a face, amiről persze nem a portál tehet.
2014. márc. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 14. 04:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!