Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egész egy hónapja kezdődött...

Az egész egy hónapja kezdődött amikor neteztem hirtelen elment a net akkor csak azt gondoltam hogy újraindítom a gépet és újból jó lesz, így is tettem. TÖBBI LENT mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egész egy hónapja kezdődött amikor neteztem hirtelen elment a net akkor csak azt gondoltam hogy újraindítom a gépet és újból jó lesz, így is tettem. Ám amikor újraindítottam a gépet akkor megint elment és megint újraindítottam a gépet és visszajött. Ez ment egy hónapig utánna meguntam és próbáltam megoldani a hiba okát de nem találtam rá megoldást. Mindig kilép általában 2-3óra után de van olyan hogy 30per-1óra után elmegy a net a gépemen de csak az enyémen az egész házban. Nemértek a nethez szóval csak annyit tudok mondani hogy egy doboz van az egyik gépre kötve amiből a net jön a másik doboz pedig a wifi ami a netet szórja szét, az én gépem az internetet vififogon nyeri aminek a vége usb és csak rá kell duggni a gépre. Ti mit gondoltok?
2014. aug. 28. 19:58
 1/2 anonim válasza:

Másnak is vannak problémái a wifi-vel nálatok?Esetleg ha valaki ért hozzá lehet hogy a routeren (wifi adó,internet elosztó wifire és 4 vezetékre) be van állítva hogy egy idő után zárja le a kapcsolatot.Próbálj meg újracsatlakozni.

Látom eléggé kihalt ez a válaszoló rész :/

2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak az én gépemen szokott elmenni a net ,a másik kettőn mindig van.De most azzal próbálkozunk hogy a windovsot újrarakjuk .Hátha jó lesz
2014. aug. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!