Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ZTE ZXHN H108L modem beállítása?

ZTE ZXHN H108L modem beállítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy kell beállítani a kérdésben említett modemet, hogy működjön, mert most pirosan világít az internet fénye, másik modemről van internet de 1-3 óránként elmegy pár percre a net ami meg nem túl jó mikor épp egy harc közepén vagyok...

2014. aug. 26. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyit fejlődött ez a világ...az emberek harcolás közben tudnak internetezni. Ebből még egy nagy sikerű akciófilmet is lehetne csinálni.


Viccet félretéve: miért érzitek azt (igen, többesszám, nem csak te vagy így ezzel), hogy a Gyakorikérdések.hu-n bóklászó emberkék többet fognak tudni segíteni, mint a szolgáltató, akié a modem.

Rossz a modem? Pirosan villog az internet pötty? Hívjuk akkor fel a szolgáltató, aki kijön megcsinálni, mert lehet, hogy elromlott a modem.

Ha ez így van, akkor a Gyakorikérdések.hu 'stábja' nem fogja tudni kicserélni a modemet, hogy te akadozás mentesen harcolhass. Erre egyedül a szolgáltató lesz képes, aki még csúnyán is nézhet rád, ha tudatlanul, amatőr módon belepiszkálsz az eszközébe.


Szóval a tanulságot én már levontam abból, amit írtam: hívd fel a szolgáltatót, hogy fáradjon ki, mert gáz van.

2014. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én rontottam el valamit, mert valaki ajánlotta hogy módosítsak a modem beállításain valamit, de elrontottam és a szolgáltatónak fizetni kell, hogy kijöjjön és megcsinálja.
2014. aug. 26. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanulság? Ne piszkálj olyanba, amihez nem értesz.

Próbáld meg leresetelni, de nem hiszem, hogy csak ennyi baja lenne.

A szolgáltatónak ez is a munkája, hogy ha valami elromlik, vagy elrontják, akkor kimennek, és megcsinálják. Munka, mint az összes többi, egyértelmű, hogy fizetni kell érte.

2014. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én annak üzenek, vagy azoknak, akik ilyen nagyképű válaszokat osztogatnak, ahelyett hogy segítenének, vagy befognák a szájukat. Azt könnyű, jól lecseszni azt aki nem ért hozzá. Az ilyeneket le kéne tiltani a netről.
2015. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!