Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két router közül a második...

Csaba009 kérdése:

Két router közül a második router beállítása? Alice 1121.

Figyelt kérdés

Hálózat a következő:

(Szolgáltató)Tplink---Alice1121---LAN1Pc Lan2pc +wifi.


Alice routeren szeretném a netet szétosztani 2 gépnek kábelen és mobil eszközöknek wifin.

Viszont az alice router nem talál utat magának.

Illetve hol talál hol nem.Egyszer jo a pc-én majd fél óra múlva csak úgy leáll. wifin nagyon nehezen jön be ha bejön.

Minden ezköz mindig eléri az Alice routert de tovább nem. 192.168.1.1 (mikor jó akkor rögtön a tplinket éri el.)

A Router nem hibás!

Sztem beállítási problémák vannak.

Már az adminisztrációs felületet elértem rajta de beállítani nem tudtam hogy működjön is.(német nyelvű)


DHCP be van állítva az átjárókat nem tudom hogyan kell itt kéne egy kis segítség.

Hiába jó már az egyik gépen wifin akkor sem jön be.


A Tplinkeshez nem tudok hozzáférni szolgáltató által lekódolva de azt tudom hogy DHCP megy azon is, az internet Wlan-on jön.


Milyen beállítás lenne a helyes?



2013. nov. 14. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!