Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a Google Adsensem,...

Letiltották a Google Adsensem, de azt nem írják pontosan hogy miért?

Figyelt kérdés

Ez az üzenet várt:


Üdvözöljük!


Reklámprogramjainkkal olyan online ökoszisztéma kialakítására törekszünk, amely a megjelenítők, a hirdetők és a felhasználók számára egyaránt előnyös. Emiatt néha intézkednünk kell olyan fiókokkal kapcsolatban, amelyek felhasználókkal vagy hirdetőkkel szemben tanúsított viselkedése negatív módon befolyásolhatja ökoszisztémánk megítélését. Az Ön esetében érvénytelen tevékenységet észleltünk az Ön AdSense-fiókjában, amit ennek eredményeként letiltottunk.


Csak korlátozott mértékben tudunk felvilágosítást nyújtani azzal kapcsolatban, hogy Ön konkrétan milyen szabályt szegett meg. Megértjük, ha további információt szeretne kapni a fióktevékenységeivel kapcsolatban. Mindazonáltal a saját tulajdonú észlelési rendszerünk védelme érdekében további részletekkel nem szolgálhatunk.


Egyes esetekben a megjelenítők jelentős módosításokat hajthatnak végre a szabálysértés kijavítása érdekében, és igyekeznek megfelelni az AdSense programszabályzatoknak. Emiatt fellebbezési folyamatot kínálunk fel, melynek révén lehetőség nyílik Önnel együttműködve megoldani a problémát. Ügyeljen rá, hogy fellebbezésében teljes elemzést nyújtson be a forgalmáról vagy azon más okokról, amelyek esetleg érvénytelen tevékenységet idézhettek elő. Fellebbezését ennek az űrlapnak a használatával küldje el, és mi ennek megfelelően intézkedünk. Beküldés előtt ellenőrizze a fiókok bezárásának legfőbb okait.


Köszönjük megértését.


Üdvözlettel:


A Google AdSense csapata


Most ez mi? Rajta volt kb 30 ezer Forintom,aztán most azzal mivan? Nem sértettem meg semmit sem,nem volt beépítve semmi sem,hogy ha valaki kattint valahova felugrik neki stb... Nem volt útba senkinek se,1 lapon csak 1db hírdetés volt.

Valaki magyarázza el,mert ez nekem nagyon magas. Szétvisz az ideg....



2014. aug. 22. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldd el a fellebbezést, hátha neked válaszolnak. Nekem nem volt rajta annyi pénz, mégis letiltottak, bármi indoklás nélkül. Szidtam én is a felmenőjüket...
2014. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már küldtem fellebezést,de hát nem tudom hogy visszaírnak-e :/ rohadt köcsögök,legalább írhattak volna egy figyelmeztetést,hogy mit javítsak,nem egyszerre letiltani...
2014. aug. 25. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azóta se tudom miért tiltottak le, pedig nem csináltam semmit..nem kattintgattam saját reklámokra. Az meg tudtommal nem bűn, ha más kattint rá... -.-
2014. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rohadjanak el :) most a CT networknél próbálkozok,csak oda meg adószám kell (válallkozás) hogy tudjak hírdetést kitenni :)
2014. aug. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!