Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassulhat le a letöltési...

Miért lassulhat le a letöltési sebességem minden oknál fogva?

Figyelt kérdés
Új laptopot vettem, egy probléma van vele. Érdekes módon a letöltési sebességem Wi-Fi-n keresztül kb. a felére csökken, annál amekkorával kéne töltsek. Szóval a körítés: összes létező, legfrissebb driver telepítve, más gépen tökéletes a net. Van egy USB-s Wifi adapterem, azzal is ugyanúgy lassú. Illetve szeret ingadozni a letöltési sebesség is. Nagyon sok mindent megnéztem már, próbáltam már, de nem jutottam semmire. Win 8.1 pro van fent, de feltettem Win 7-t, de ott is ugyan úgy lassú volt. LAN-t még nem próbáltam. Egyébként Torrenten a legingadozóbb, ha Originről töltök, ott maximumot eltudom érni érdekes mód. Speedtesten is csak a felét mutatja. Bármiféle ötlet?

2014. aug. 21. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így alapból a routerre gyanakodnék.
2014. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek én is arra gondoltam, nyitottam neki portot is hátha.. de elmentem 2 ismerősömhöz is, ott is lassú volt.
2014. aug. 21. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
legegyszerűbb, ha letöltesz valami linux live disztrót, és kiírod cd-re, dvd-re, vagy pendrive-ra, bebootolsz róla, és megméred ott is (oda nem kell drivert telepíteni, csak bekapcs és kész, leellenőrzöd)
2014. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Tudnál nekem linkelni egyet, hogy mégis mit töltsek le, mert Google-n kicsit összezavarodtam és nem vagyok benne biztos. Köszönöm

2014. aug. 22. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. egy Ubuntu.

[link]


Kiírod egy CD-re vagy egy pendrivera amit bootolhatóvá teszel (vagy eleve bootolható)


Én inkább CD-re illetve DVD-re írnám mert bootolható pendriveval el lehet érni azt hogy többet nem ismeri fel az OP rendszer.


Bootolod róla a gépet és 'Try' vagy 'Kipróbálás' vagy valami hasonló opcióra kattintasz telepítés helyett.

2014. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!