Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a chat-el?

Mi történt a chat-el?

Figyelt kérdés
Amióta újul a facebook, azóta a chat-em mindig jobb felől volt, a percről percre sávval egyben, és most a percről percre sáv külön van, a chat meg úgy, mint régen, hogy külön rá kell kattintanom ahhoz, hogy felugorjon a chatablak. Ez azóta van így amióta két barátnőm bejelentkezett facere, addig semmi gond nem volt. Próbáltam a chat beállításainál visszaállítani, de nem sikerült és nagyon zavar ez így. :( Segítsetek kérlek! :)

2014. aug. 21. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sokszor előfordul a facebook-nál nekem PL sokszor nincs is chat-em rajta. Mióta a facebook mint a bolond frissíti magát naponta azóta sok furcsaság van rajta. De én nem igazán tudom elképzelni azt amit írtál persze nem azt mondom hogy hazutsz erről szó sincs :D Csak nem sikerül. Letudnád írni pontosabban?
2014. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na szóval, kedves Discogen, az úgy van hogy: eddig a chat-em úgy működött, hogy bejelentkeztem és egyből előjött a jobb oldalra és mutatta, hogy kik vannak fenn és, ha el klikkeltem máshová, akkor sem tőnt el, hanem ott maradt. Kb a képernyő háromnegyedéig ér fel és a képernyő másik negyedét a percről percre sáv tölti be. Tudod :D a percről percre sávban ír mindenfélét, hogy xyz megosztott egy hivatkozást, meg xyz kedveli xyz fényképét stb. Érthető ez így?
2014. aug. 21. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:

A percről-percre és a chat ablak között van egy dupla vonal.

Menj rá és amikor rajta vagy, húzd feljebb.

(Szerintem csak elállítottad.)

2014. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is.
2014. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem megy :( Én semmilyen dupla vonalat nem látok.Amúgy lehet hogy a böngészőmmel van baj(Mozilla), mert amikor Explorer-el léptem fel, akkor minden rendben volt, úgy mint régen. Csak én nem szeretem az Explorert...Letöröltem a Mozillát és újra letöltöttem, s minden, de ha arról jelentkezek be facebookra ugyan az a gond. Én ezt nem értem. Most a böngésző a hibás, vagy mi a fene? :/
2014. aug. 22. 11:28
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az a gond, hogy ki van nagyítva az oldal, próbáld meg Ctrl-t meg a minuszt megnyomni egyszerre. nekem az szokott lenni...
2014. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ez bevált! Ctrl+mínusz. Köszönöm, nagyon hálás vagyok, már nagyon idegsített! :)
2014. aug. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!