Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10megás netem van de mégis...

10megás netem van de mégis 5-6tól feljebb nem megy teszt szerint? .

Figyelt kérdés

Speedtest.net 6.51Mb letöltést és 0.53Mbit feltöltést ír pedig tegnap újítottuk a netünket 5 megáról mi lehet a baj?


(az a lényeg hogy változás nem történt)thepiratebay-ról töltöttem le egy háromezer valamennyi seedes játékot és szinte 20kbt-tal lett gyorsabb.A modemem:Zte ZXV10 H201L



2014. aug. 16. 11:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Torrentem angol nem értek hozzá,nem tom beállítani sehogy..:( port forwarding az nemtom mi
2014. aug. 16. 14:50
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha van router csak akkor kell

[link]

2014. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez megvan..De a torrentet hogy tudom beállítani meg valaki megmondaná hogy hol van a torrent főkönyvtára mert sehol se találom..mert magyarosítanám és valahogy beállítanám..?
2014. aug. 16. 15:26
 14/22 anonim ***** válasza:

Töltsd le egy újat lehetőleg ne bétát, de ne rakd fel.


Futtatás--> %appdata% (írd be és enter)


Töröld az egész uTorrent mappát.


Utána rakd fel a letöltött uTorrentet.


Utána olvasd el ezt: [link]


Sok sikert! Zöldet kérnék valaki abból élt, hogy engem lepontozott folyamatosan, azóta névtelenül írok.

2014. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Töltsd le ezt: [link]
2014. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Megcsináltam mindent,vártam..de semmi ugyan az mint ha 5mega lenne a net..
2014. aug. 17. 11:36
 17/22 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy a szolgáltatók Megabit-et mondanak nem Megabyte-ot.


Magyarra lefordítva, ha azt mondja a szolgáltató, hogy 10MBit/s a letöltési sebesség, akkor te csak 10/8-al azaz 1,25 Mbyte/s al tudsz tölteni. (1bájt az 8 bit ezért osztottam 8-al)


Nah most ha elosztod a 6,51-t 8-al akkor ez jön ki: 0,81 Mbyte/s


Ha a speedtest-net azt írja, hogy 6,51 a letöltési sebesség akkor a hiba nem nálad keresendő, hanem a szolgáltatónál ez esetben őket keresd fel.


Torrenthez még egy tipp:


Torrent beállításokba olyat keress, hogy (talán "Bandwidth" menüpont)

- Kapcsolatok maximális száma: ( írd át 3000-re)

- Peerkapcsolódások maximális száma torrentenként: (írd át 1000-re)


Remélem tudtam segíteni!

2014. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Jah és, ha a számlán is az jelenik meg, hogy 10MB/s-os csomagért fizetsz akkor még el is küldheted őket a k..va anyj.kba.


Ha jól tudom kisebb településeken mindig rosszabb a net minőség mint nagyobb városokba.

2014. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát én egy faluban lakom és még mindig nem lett jobb de viszont,most néztem meg előbb a routerem és a "Phone"nem világít,ami eddig világított.nem tudom mi lehet a baj a speedtest még mindig ugyan azt mutatja és nem is gyorsult a keresés sem stb..
2014. aug. 17. 21:39
 20/22 anonim ***** válasza:

"10megás netem van

...

Speedtest.net 6.51Mb letöltést és 0.53Mbit feltöltést ír"

Akkor ez Netmáánia S csomag.


Tehát: 10 Mbps a maximum, 1 Mbps a garantált letöltési sebesség. Te 6,51 Mbps-ot tapasztalsz, ami a garantált és a maximum érték között van. 1 Mbps a maximum 0,2 a garantált feltöltési sebesség - ez is a két érték között van. Ráadásul mindezt egy, a szolgáltatótól független márőoldalon, szóval a szolgáltató betartja a szerződésben foglaltakat - panaszra nem lehet okod.


"Ha a speedtest-net azt írja, hogy 6,51 a letöltési sebesség akkor a hiba nem nálad keresendő, hanem a szolgáltatónál ez esetben őket keresd fel. "

Akik arra hivatkozva, hogy a hálózatukon kívüli szolgáltatásnál (amit a tőlük független hálózatok és az elérni kívánt hoszt terheltsége is befolyásol) tapasztalt 6,51 Mbps az ő hálózatukon belül garantált 1 Mbps felett van (jóval!), elhajtják.


"Torrent beállításokba olyat keress, hogy (talán "Bandwidth" menüpont)

- Kapcsolatok maximális száma: ( írd át 3000-re)

- Peerkapcsolódások maximális száma torrentenként: (írd át 1000-re) "

Na EZT nem javasolnám. A sok egyszerre megnyitott kapcsolat betölti a home gateway gateway NAT-tábláját és nem tud majd mellette böngészni.

2014. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!