Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnek feltorni egy...

Hogy tudnek feltorni egy yahoo e-mail cimet?

Figyelt kérdés
Feltortek az e-mail cimemet es kicsereltek a jelszavat es most nem tudok belepni:((( hogyan tudnam feltorni?
2008. aug. 5. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
írsz, a yahoo supportnak, megadsz minden adatot ami eszedbe jut. Aztán reménykedsz. Amúgy meg jelszóemlékeztető?
2008. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Feltörni azt csak úgy nem tudod, mert ahoz már kell némi informatikai tudás, csak úgy használati utasítás alapján nem lehet. Nameg ugye illegális tevékenység, tehát megint csak egy ok, amiért nem érdemes próbálkozni. Szóval amit az előző versenyző írt, írj az adminnak.

Viszont szerintem nem is a yahoo-t törték fel, hanem a te géped, és jóeséllyel most is fut rajta legalább egy keylogger, tehát egy alapos takarítást se árt csinálni a gépeden!

2008. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgy bírom hogy mindenki ilyen "feltörték az emailom vissza szeretném törni" dumával jön...:) anyira átlátszó.. egyébként ha valóban így volt akkor jelszó emlékeztető, vagy írj a staffnak és bizonyítsd be hogy a te címed volt eredetileg. vagy ha tudod ki törte fel menj el hozzá és tépd le a faszát.
2008. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy komolyabb informatikus és tényleg ez a helyzet, az szopás... keyloggeres cucc egyáltalán nem biztos, emltsem csak a Social Engineeringet...főleg ha a SE-t megfejeljük egy kis Fake Loginnal...de a gépen nem lesz semmi! (ha esetleg rájönnél, ki volt a tettes, tépjed szét nyugodtan, mert rendes hacker záros határidőn belül visszaszolgáltatja a földi halandók jelszavát... úgyhogy én a helyedben ismerősök táján keresgélnék, hátha akad valaki...)
2008. aug. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
amugy valaki mondja meg mar h hogyan kell kineznie annak az uzenetnek amit a supportnak irsz! kosz elore is!
2010. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne kedves kérdező!

Kaptál valami használható választ?

Koszi előre is!

2011. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos semmi hasznalhatot:(
2011. jún. 30. 09:15
 8/10 anonim válasza:
Gondoltam! azért köszi:)
2011. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is feltörték 1x, és az a lökött cseléd még írt a nevemben minden hülyeséget.
2011. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
49%
hello mindenkinek...en nagyon unom h mindenki jon az olyan szoveggel h hackerkedesert borton jar meg ilyenek....ha az ember feltesz egy kerdest mint pl:hogyan tudnek feltorni egy yahoo email cimet akkor erre feleljetek ne azt mondjatok h ilyen buntetes meg olyan buntetes feltek bas...ok meg?!ha igen akkor huzzatok a pi..aba !!!!!
2012. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!