Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom mi lehet a baj a...

Hunorr kérdése:

Nem tudom mi lehet a baj a letöltésekkel. Valaki tud segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
10 megás netem van, és általában mindent 1.1 Megával töltök le, most elkezdtem tölteni filmeket (ncore) 17-18 seedek voltak rajta 1.1 megával töltötte hamar le is jött minden, de viszont játékokkal már nem ez a helyzet eddig minden lejött gond nélkül ma pedig semmi nem akar 300kb fölé menni...battlefield 4 is eleinte 1.1 megával jött le és hirtelen 0.5 kb-ra csökkent és ott is maradt és 1000+ seed volt rajta. Mi lehet a gond várnom kellene? Köszi a segítséget!

2014. aug. 5. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy le van korlátozva a letöltési sebesség vagy a szolgáltatóval van valami.
2014. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kevered a mértékegységeket, de mivel rég láttam már ilyen kérdést, leírom neked:


b = bit

B = byte (bájt)


1 B = 8 b


Internetkapcsolat sebessége:

Mbps-ben vagy Mb/s-ben mérik, jelentése: megBIT / másodperc (tehát 1 mp. alatt ennyi megaBITet tudsz letölteni legfeljebb)


Letöltés sebessége (torrent, böngésző):

MB/s = megaBÁJT / másodperc

KB / s = kiloBÁJT / másodperc


Tehát ha van egy 10 megás neted, akkor az 10 Mbps-t jelent. De ez a torrentben 1,25 MB/s-ként fog szerepelni LEGFELJEBB. A fent leírt okok miatt: 1 bájt = 8 bit, azaz 1 megabájt = 8 megabit...

2014. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

+infó:

Torrentezésnél számít az is, hogy hányan seedelnek, közülük hányhoz csatlakozol, és nekik milyen a feltöltési sebességük.


Általában filmeket, sorozatokat töltenek le a legtöbben szerintem, minden mást kevesebben, így pl. egy játék letöltése lassabb lehet...

2014. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le tudom, siettem. De eddig nem volt ez...mindig jött fix sebességgel most másik játéknál is megnéztem ott is 0.5%ig 1.1 mb/s aztán pedig megy le és most fixen áll 0.5 kb/s-on
2014. aug. 5. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Az valamilyen beállítási probléma, vagy a szolgáltató korlátozza. Nekem is szokott lenni ilyen, de csak pár másodpercre általában... Még nem jöttem rá, mi a baja, csak tippem van...
2014. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még most sem jó próbáltam utorrentel, bittorentel mindig 0.5%nál elkezd csökkenni a töltés...Ilyen nincs..
2014. aug. 5. 16:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott, vírus volt...
2014. aug. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!