Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond a letöltésekkel?

Mi lehet a gond a letöltésekkel?

Figyelt kérdés
szóval:egy csomó klasszikus zenét próbáltam letölteni,sokat sikerült is,de van amit jó lenne letölteni,de néha a torrentben csak FLAC fájlok vannak,amit nem tudok gépen lejátszani,és még átkonvertálni sem lehet.miért töltik fel FLAC-baan,és miért nem többen mp3-ban?itt egy FLAC-TORRENT példa: ***** ez jobb lenne nekem mp3-ban,de sehol.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

ha igy raktak fel igy raktak fel.. nem tudsz micsinalni... atkonvertalod vagy megkeresed mp3-ban


ha eladok neked magnokazettat ne akard bakelit lemez lejatszoba tenni...


itt egy konverter, hogy megkonnyitsem a dolgodat:

[link]

2010. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz!de van nekem is egy konverterem"FormatFactory"és azzal nem lehet átkonvertálni.
2010. aug. 13. 19:55
 3/8 Alastor22 ***** válasza:

Pedig igazán nem nehéz konvertálni. Szerezz másik konvertert.

Egyébként a gyakori, hogy a klasszikus zenéket FLAC-ban rakják fel, mert veszteségmentes formátum és nem romlik tovább a minősége az amúgyis gyenge minőségű felvételeknek.

2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő,mégvalami,a FLAC az milyen hangzású?(úgy értem,hogy pl:mint egy polifónikus telefonon ,vagy egy jobb minőségű)?
2010. aug. 14. 17:18
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz a linket,működött!
2010. aug. 15. 11:53
 6/8 JulesM111 ***** válasza:

Hello Kérdező!


A flac formátum nem rossz, főleg klasszikus vagy jazz zenénél, mert egész szépen szólnak. Ezért inkább feltölteni ezeket flac-ban szokás. Érdemes lenne neked is ebben hallgatnod, ha van lehetőséged.


A magyar wikipedián nem találtam neked semmit, így maradt az angol: [link]

2010. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Polifónikus telefon minőség: Az a hangkártyától is függ. A sulinkban a technikusnak volt 2 szintetizátora, jó minőségű, és az is midibe ment. Dehát a dekódoló minőségétől függ. Ami szintetizátoron jó, telefonon biztos hogy szar, és gépen a hangkártyától függ. talán pogrammal lehet virtuális szintetizártort használni a gépen, és így jobb minőségű lehet.

Veszteségmentes: Itt a minőség a forrás minőségétől függ, a fájl nem ront semmit.

2010. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de sajnos a windows media player-nem ismeri fel a flacot.(nekem legalábbis)
2010. aug. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!