Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebaynél a free shipping...

Ebaynél a free shipping mindig ingyenes? Alá van írva valami, ami összekevert (? )

Figyelt kérdés

Konkrétan ez:FREE Small Packets - International - Air | See details

International items may be subject to customs processing and additional charges.

ez kifejtve:

International Shipping - items may be subject to customs processing depending on the item's declared value.

Sellers set the item's declared value and must comply with customs declaration laws.

As the buyer, you should be aware of possible:

- delays from customs inspection.

- import duties and taxes which buyers must pay.

- brokerage fees payable at the point of delivery.

Szóval itt akkor felmerülhetnek előre nem látható költségek? vám vagy ilyesmi? mert az ára a terméknek(egy hátizsáknak) 20,pp dollár. azért van akkor odaírva a plusz költség mert megvámolhatják? viszont én úgy tudom,22 eurótól van vám..akkor hogy van ez?



2014. aug. 4. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen kis összegekkel nem szoktak foglalkozni egyáltalán. Nem fogják vámolni szóval nincs plusz költség.
2014. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!