Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen videókamerát vegyek...

Milyen videókamerát vegyek YouTube csatornára?

Figyelt kérdés

Az van, hogy majd ha lesz új configom meg minden cucc, monitor stb. akkor el szeretnék kezdeni videózni.

Ilyen vegyes csatorna lenne, hogy gameplay is, de az nem olyan sok, mert abból már így is van, meg kihívások a haverokkal, meg minden ilyen, ami csak egy ilyen csatornát idéz.

Webkamerának ilyet gondoltam:

[link]


De milyen videókamerát vegyek, amivel nem csak a gép előtt tudom venni magamat?

Nem tudom milyen lenne elég ezekre a kihívásokra, hülyülésekre.

GoPro az nem hiszem hogy szükséges, azt nem használnám ki.


Szóval: Elég ha lerakjuk, vagy valaki fogja, és kellően szép minőségben tudunk venni, hogy egy YouTube-ra megfeleljen, na ennyi.


Nem tudom mennyi a keret, mennyit érdemes rá szánni, hogy kellően jó legyen?



2014. júl. 24. 19:31
 1/5 anonim válasza:
szerintem jó az a kamera amit linkeltél. és csak tedd le a kamerát mondjuk egy kameraállványra és úgy vedd vagy könyveket rakj egymásra és ha megfelelő a magasság akkor tedd rá a kamerát és vedd úgy remélem tudtam segíteni
2014. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mivel csináljam az udvari meg ilyen kihívásokat?
2014. júl. 25. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
DSLR gépet ajánlok. Egyetlen hátránya, hogy fogásából adódóan csak állványra szerelve érdemes mozgóképet csinálni, viszont minőségben alázza a hasonló árú videókamerákat. Kb. 60 ezer forinttól lehet venni egy ilyen gépet + objektív. Azt te tudod, hogy milyen árkategória fér bele, a net meg tele van mindegyik gépről kritikákkal, általában magyar nyelven is, azok tudnak segíteni a választásban.
2014. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
első vagyok .. szintén kameraállvánnyal :D
2014. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2014. júl. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!