Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kap valaki pénzt a...

Hogyan kap valaki pénzt a YouTube-on?

Figyelt kérdés

Először is nem azért szól ez a kérdés hogy nekem is kell, nem is videózok, és amúgy sem tudnám elérni.


De sokat hallottam már, hogy valaki híres, sok videót csinál és egy elért feliratkozó/néző számnál kap pénzt bla bla


Ha ez így van, nyitsz egy csatornát, rakod a videókat, aztán a youtube ír hogy grat, most kapsz tőlünk pénzt.


Na ez most hogy van?



2014. júl. 24. 02:33
 1/4 anonim válasza:
Vannak bizonyos partnercégek melyekkel le szerződhetsz bizonyos havi/napi átlag megtekintettség után. Ezek a cégek neked fizetnek havonta a nézőid után. Nyilván nm havi 4-500 néző után hanem 1-2000/ video nézettség után. Nem egy nagy összeget fogsz kapni. Ezeknek a cégeknek ebben az éri meg hogy a video idra reklamot raknak ezert ők szintén pénzt kapnak melyenek egy töredékét te is megkapod.
2014. júl. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igy.


[link]

2014. júl. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adsense fiókot regisztrálsz összekötöd a csatornáddal aminél kérvényezed hogy had legyél partner (nem kell semmiféle megkeresésre várni, te is kérheted) aztánb ha engedélyezték, szépen nyomja a reklámot a videóidra, és ha az megjelenget a nézőidnek te kapod érte a pénzt...de nem arra kell gondolni, hogy a youtube havonta egyszer jön egy kamionnal és lehányja a pénzt az udvarodba...

Először is bankszámla kell, amit nyilván sok kisgyermek már kifelejt a képletből. Az adsense akkor utalja a pénzt ha elérted a 20 ezer forintod, nekem első időben napi 250 összemegtekintésre 5 hónap alatt jött be, de azóta persze már beindult...csak az arányok miatt gondoltam hasznos lehet.

A bankszámlát is ellenőriztetni kell egyébként, szépen küldenek neked pár forintot, és ezt a zösszeget neked b ekell írni az ellenőrző ablakba, hogy tudják a bankszámla a tied, nem rontottad el, és nem is csak beírtál valami kamut...

2015. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, így már értem.
2015. jan. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!