Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kis segítséget kérnék,...

Egy kis segítséget kérnék, regisztráltam a veterára és otta Licit résznél ha szeretnékegy terméket és licitálok rá akkor nekem az pénzbe kerül vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha mongyuk egy számitástechnikai alkatrész re szeretnék licitálni akkor oda iroma ősszeget én mennyit fizzetnék de ott van ojan hogy licitlépcső és melette egy összeg most példaképen mondoma 500Ft ot , akkor nekem azta ősszeget kikel fizzesen mégha nálam nagyobb összegen licitáltak arra a trmékre?

És van ojan termék ahola licitlépcső nincs feltüntetve de ha ottis licitálok amin nincsa licitlépcső és mongyuk egy bizonyos ősszeget ajánlok és ha nálam még valaki tőbbet ajánl akkor nekem valamit kell fizzesek?

Csakmert mikor regisztráltam a veterára akkor ott elkértéka adataimat és azért nem akarok nagy költségeket a licitálásoknál ha kell érte fizetni vagy ha van annak dija , csak ha ojan termék van amit megvennék és elfogadható ősszegben akkor természetesen kifizetném azta ősszeget.

És van a licitálás nélküli menü ahol a terméket fix áron kell megvegyem vagyis nem tehetek licit ajánlatot ha tecik egy termék akkor kosárba kell rakjam de ha mongyuk megtecik egy termék de aza termék tölem messze van példakép ha én budapesten akarom átvenni postai uton éssa termék nyiregyházán van akkor ez ijenkor hogy műkődik?

A házamhoz hozza ki a postás a terméket vagy a legkőzelebbi postán kell átvegyem ?

És a fizetés hogy tőrténik ha postai uton akarom megvenni a terméket?


2014. júl. 14. 01:12
 1/2 uno20001 ***** válasza:
A licitálásnak nincs díja, csak akkor kell fizetned, ha megveszed a terméket.
2014. júl. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Azé a termék - és az is fizet -, aki a licitidő lejártakor - ez az aukció vége - az utolsó ajánlatot teszi.Annyit fizet, amennyi az utolsó licitje.A többiek - akik nem nyertek - nem fizetnek.A licitlépcső az a minimális összeg, amennyivel emelni kell az aktuális árat.Ahol ez nincs, ott akár 1 forinttal is emelhető az ár.Itt is az utolsó ajánlat számít.

Amikor egy terméket a kosárba teszel, akkor még csak kiválasztod, de nem veszed meg.Hasonlóan a bolti vásárláshoz: amíg a pénztárnál nem fizetsz, addig vissza is rakhatod.

Az azonnali vásárláshoz a "Vegye meg most!" gombot lehet használni.

A termék oldalán láthatod a különböző információkat:

"- Az Ön ajánlata,

- Az aukció kezdete,

- Szállítási költség,

- Szállítási és fizetési mód" stb.

Még lejjebb görgetve találsz egy "Termékleírás" és egy "Szállítási és garanciális feltételek" mezőt.Itt bővebb információkhoz juthatsz.Ezenkívül kérdéseket is tehetsz fel az eladónak.

Postai szállítás esetén a postás házhoz viszi a terméket.Amennyiben nem talál otthon senkit, hagy egy üzenetet, amelyben megjelöli az átvétel helyét.

A fizetés az eladó által meghatározott módon történik.

Segítség:


[link]

2014. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!