Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fél éve regisztráltam egy...

Fél éve regisztráltam egy fizetős filmnézős oldalra és félek hogy a reg miatt pénzt követelhetnek. Van erre okom? Csak félnék v más bajom van?

Figyelt kérdés
Címet, telefonszámot, nevet nem adtam meg de a reg után meg lehetne adnom a szem. adataimat. Csak az emailt és a felh. nevemet tudják. Az oldalra van valami olyasmi írva hogy a számlámon nincs pénz. Ezek után nagyon megijedtem. Az oldalról magamat nem tudom törölni és ők sem törölnek. Nem tudom ha így fentmaradok az oldalon lehet-e bajom kell-e fizetnem. Az oldalon nem tudok semmit se megnézni amúgy. Hogy működnek az ilyen oldalak? Pénzt követelhetnek? Amúgy az oldalon az előfizetésem ínaktiv. Nem vagyok jártas az internet világában.
2014. jún. 3. 20:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
hogy ha fél évig nem történt semmi akkor ezután se fog az oldal zaklatni?
2014. jún. 3. 20:08
 2/17 anonim ***** válasza:

Már megint te?


Mikor előzőleg kiírtad a kérdést, vagy 40 levelet váltottunk, amiben elmondtam neked, hogy NEM LESZ SEMMI BAJOD.


Ennyire nem tudtál megnyugodni azóta se?

2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem én írtam neked. Most először írtam ki a kérdést. Akkor az eset hasonló.
2014. jún. 3. 20:14
 4/17 anonim ***** válasza:
ezt már vagy 6x elolvastam... :D
2014. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2014. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem én vagyok az. De inkább kérdésre válaszoljatok légyszi.
2014. jún. 3. 20:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Nincs rá okod, nem követelhetnek semmit.

És igen, az aggódásod kicsit kóros. Túlságosan ráérsz ezen agyalni, vagy a fontos dolgaidat teszed arrébb, hogy ezen rágódj - egyik se normális.

Én már százszor beleszaladtam ilyen oldalakba, az elsőbe vagy 7 éve, és még mindig élek, nem vitt el a fekete autó. Nem is lenne rá oka.

Meg is őrülnék, ha fél évig ezen pörögtem volna.

Másban is ennyire tépelődős, nehezen megnyugvó típus vagy?

2014. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem mindig agyalok ezen. Csak vannak napok amikor ez eszembe jut. De engem ez nagyon zavar. Amúgy voltak olyanok akik azt mondták hogy az ilyen oldalak kérhetnek pénzt és ip alapján megtalálhatnak. De ha fél évig nem hallottam az oldalról akkor ezután se fogok?
2014. jún. 3. 20:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogsz, tuti. IP alapján megtalálhatnak, de senki nem tudja bebizonyítani, hogy te voltál a regisztráló.

Ha interneten zaklatnak vagy fenyegetnek valakit, akkor is azon bukik el a nyomozás, hogy nem bizonyítható, hogy te, Gipsz Jakab ültél a gép előtt a regisztrációkor.

De nem is kell, ugyanis semmilyen pénzt nem kérhet tőled senki. Miért? Akik azt mondták, hogy kérhet, azok hü-lyék, már bocs.

Egy igénybe nem vett szolgáltatásért nem kell fizetni.

Regelve vagy, de nem használod az oldalt.

Ez olyan, mintha bemennél a szupermarketbe, de nem vennél semmit. Az talán büntetendő? Nem. Csókolom.

2014. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt most halál jóindulatból "mondom", keress egy jó pszichológust.
2014. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!