Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fél éve regisztráltam egy...

Fél éve regisztráltam egy fizetős filmnézős oldalra és félek hogy a reg miatt pénzt követelhetnek. Van erre okom? Csak félnék v más bajom van?

Figyelt kérdés
Címet, telefonszámot, nevet nem adtam meg de a reg után meg lehetne adnom a szem. adataimat. Csak az emailt és a felh. nevemet tudják. Az oldalra van valami olyasmi írva hogy a számlámon nincs pénz. Ezek után nagyon megijedtem. Az oldalról magamat nem tudom törölni és ők sem törölnek. Nem tudom ha így fentmaradok az oldalon lehet-e bajom kell-e fizetnem. Az oldalon nem tudok semmit se megnézni amúgy. Hogy működnek az ilyen oldalak? Pénzt követelhetnek? Amúgy az oldalon az előfizetésem ínaktiv. Nem vagyok jártas az internet világában.
2014. jún. 3. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor csak annyi bajom lenne hogy túlságosan aggódok dolgokért? Vagy paranoiás lennék?
2014. jún. 3. 20:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez olyasféle. Ne idegeskedj ennyit, tudatosan törekedj a nyugalomra, meditálj, stb.
2014. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Amúgy magamban én is tudom hogy hülyeség amikre gondolok, de nem tudom hogy felejthetném ezeket el. :(
2014. jún. 3. 20:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudatosan.

Én évekig voltam hipochonder, megkeserítette az életem. Egész nap azon gondolkodtam, hogy mennyi betegségem van, mim fáj, stb. Kóros eset voltam.

Csak és kizárólag tudatosan lehet kigyógyulni belőle.

Ha eszedbe jut a dolog és elönt az aggodalom, szépen gondold végig, amiket itt elmondtam, és mondd el magadnak, hogy nem lesz semmi baj, itt az ideje túllépni ezen. Nincsen semmi baj, csak túlaggódom, muszáj ezt abbahagynom, mert ez nem normális.

Ha ezt minden alkalommal szépen végiggondolod, vagy mondod, és lenyugtatod magad vele, egy idő után felül tudsz kerekedni magadon.

2014. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem megfogadni a tanácsaidat.
2014. jún. 3. 20:57
 16/17 anonim ***** válasza:
És végül egy kis adalék a könnyebb meditálás érdekében: Egy olyan "fizetős, filmnézős" oldal tulajdonosai, akiknek a szerverein ezrével hemzsegnek a jogsértő anyagok, és akiknek kb. 600 évet kéne börtönben ülniük, ha mindent rájuk lehetne bizonyítani, amit elkövettek, nem fognak jelentkezni a rendőrségen, hogy "elnézést, ez a fickó fél éve tartozik nekünk 3000 forinttal, szeretnénk ezt behajtani rajta az önök segítségével". Kicsit hülyén jönne ki a dolog. Az IP címedből meg a pontos lakcímed nem derül ki, azt a szolgáltatód adhatná meg nekik, ők meg csak a hatóságoknak adják ki, ha nyomoznak valaki ellen, de az nem te leszel a fent leírtak miatt. Tehát kopasz, nagy darab pénzbehajtókra sem kell számítanod.
2014. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így van, az ilyen oldalak üzemeltetőinek rengetegszer vaj van a füle mögött, esze ágában sincs még felhívni magára a figyelmet. H másért nem, adathalászatért jól megnyomnák, az meg nem jó biznic.
2014. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!