Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért akad a twitch "source"...

Mért akad a twitch "source" minőségen?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja nézek naponta sokat a twitch.tv-n a stremeket és mindig source beállításon. Pár napja akadni kezdett. A kis töltő köröcske van középen és akad egy pár másodpercet amint eltünk megy rendesen kb 20 másodpercig és akkor előreugrik a normál idejéhez és ezt csinélja félpercenként eléggé idegesítő.

Az internetem és a gépem is jó hogy nagy beállításon nézzem mert eddig jó volt csak most kezdte el csinálni .

Valami ötlet hogy javitsam meg?



2014. júl. 12. 08:35
 1/4 OneHitGoHome ***** válasza:

Nem szedtél le esetleg egy toolbart, vagy más szemetet?

Esetleg próbáld más böngészővel.

2014. júl. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs toolbar és firefoxal se megy se IE vel
2014. júl. 17. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
egy program, ami a háttérben futva használja a netedet? jellemzően torrent??
2014. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindent kikapcsolok miközbe streamet nézek mégis akad de pl a nagy lol verseny az nem laggolt még soha csak ha vki más streamját nézem , és az se elhet gond, hogy a gépem nem bírja, mivel új és mint írtam 1-2 hónapja hibátlan volt a nézése még akár 3 streamet is néztem egysuzerre lagg nélkül max beállításon


egy gépresi valóüszinuleg jót tenne de az meg bonyolult

2014. júl. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!