Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon ha letöltök egy...

A facebookon ha letöltök egy képet valakitől az tudja, hogy én tettem?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok szóval nem tudom. Egyébként ha egy személynek a profilképe alatt ott van, hogy "követem" azt úgy értsem "ő" követ? Mert én biztos, hogy nem. És mért követ engem? Mivan ha én is követem azzal ő mit csinál? Előre is köszönöm.

2014. júl. 11. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Te követed.

Ismerősöd? Ha igen, akkor asszem azt jelenti, hogy látod a kiírásait stb. Pontosabban megjelennek a hírfolyamodon...


És nem látja szerintem, ha letöltöd a képét.

2014. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem követem ez biztos.
2014. júl. 11. 16:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és nincs az ismerőseim között. És amikor én követek valakit akkor nem a profilképe alatt van, hogy követem bár azt sem értem, hogy kezdtem én követni valakit. Lehet, hogy öt sem én követem? Akik engem követnek azt hol lehet megnézni? Vagy nem lehet?
2014. júl. 11. 16:44
 4/5 edemmester ***** válasza:

A facebook magyar fordítása helyenként félrevezető lehet, sokszor jobban jár az ember ha angolul használja, én is ezt teszem.


KÖVETEM: ez a felirat egy gombon jelenik meg. azt jelenti, hogy ha rákattintasz erre a gombra, akkor követni fogod, nem pedig azt, hogy most jelenleg követed.

KÖVETED: ez a felirat látszik akkor, ha te már követed őt. Miért ezek a feliratok? Mert a felhasználók így magyarították.


HA vannak követőid, akkor az ismerősöknél lesz egy "Követők" fül, ott látod hogy ki követ. Hogy követhet-e téged akárki, azt pedig a beállításokban a követők résznél tudod szabályozni. Ha valakinek nem vagy az ismerőse csak követed, akkor a nyilvános bejegyzései megjelenhetnek a hírfolyamodban, úgy mint az általad likeolt FB oldalaké.


Ha letöltesz egy képet, azt alapvetően senki nem fogja látni.


Ha egyéb facebookkal vagy bármivel kapcsolatos kérdésed van, akkor írj bátran privátban, szívesen válaszolok bármire, vagy segítek bármiben. :)

2014. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!