Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a wifit telepíten...

Hogyan lehet a wifit telepíteni egy Lenovo laptopra?

Figyelt kérdés
Az everest programba hogy hálózat ott van olyan hogy windows hálózat és PCI/PnP hálózat.A windows hálózati kártyában Realtek PCIe GBE Family Controller van, de a PCI stb.-ben csak ez a kettő Hálózati verzérlő {10EC-B723} (NoDB) meg ez Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet Adapter. A kérdésem mit tegyek hogy látható legyen a wifi kártya és tudjam használni is a wifit?

2014. júl. 4. 01:48
 1/9 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Felmész a a termék hivatalos oldalára, drivereket megkeresed és az ethernet drivert telepíted rá.
2014. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felléptem már az oldalra, és leszedtem a drivereket leszedtem a Wireless Lan drivert és intel wifi drivereket de még a fifinek a jele sincs meg.
2014. júl. 4. 02:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Es telepitetted is, vagy csak letoltotted a driver fajlt?
2014. júl. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen telepítettem, de semmi reakció.
2014. júl. 4. 02:10
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Néha más programok is kellenek, hogy be lehessen kapcsolni a Wi-Fi -t. Pl. ami az FN key -t vezérli. Ezért nem szoktunk drivereket aszerint telepíteni, hogy látszólag épp mi nem működik. Mindent fel kell telepíteni ami ott van, drivereket, utility programokat. Amiből több is van, értelem szerűen a legújabb kell.


És operációs rendszernek megfelelőt kell felrakni, pl Windows 7 -re hiába akarnál rakni XP -s drivereket, úgysem fog vele működni.

2014. júl. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem lehet vegyíteni az xps és egyéb progit de a laptop hivatalos oldaláról a laptop típusának megfelelően szedtem le a cuccokat mégis telepítés után semmit sem csinált csak stick és hálókábelen keresztül megy a net.
2014. júl. 4. 09:08
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Mi a pontos típusa a laposnak?
2014. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kálmix ***** válasza:

Amúgy biztos van benne wifi?

És másik fontos, be van kapcsolva??

Nővérem kis Toshibáján felismert mindent a Win7, de szoftveresen esélyünk sem volt elindítani, csak a megfelelő billentyűkombinációval, ami rá van rajzolva a klaviatúrára...

2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, már meg találtam a probléma forrását :) kiderült amit felraktak nem volt kompatibilis és mellé még vírusos is volt ezért az Avast automatikusan karanténba tette és letiltotta a további lehetőségeket, a felrakott verziót(csak agép rendszerinfói közt említette everest nem . De attak egy Lenovo címet (másikat) azon mindent sikerült leszednem és megy is :)Bár elszórakoztam vele vagy 4-5 órát.
2014. júl. 5. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!