Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Port beállítás probléma?...

Kimbo1977 kérdése:

Port beállítás probléma? Technicolor tc7200

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok UPC-s. A problémám az lenne hogy technicolor tc7200 routert kaptam a szolgátatótól és azóta nem tudok torrentet visszaseedelni. Próbálkoztam port nyitással tűzfal kikapcsolással, eddig semmilyen módon nem sikerült a seedelést elindítani. A Routerben beírtam a torrent portszámát így sem sikerült megoldani a problémát. Valaki tud jó megoldást?
2014. jún. 26. 19:02
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Nézd meg hogy a szolgáltatótól kapott IP cím (a router beállítófelületén 22. oldal a kézikönyvben) meg az internet felől látszódó IP cím ( [link] eltér-e?

Ha eltérnek akkor a szolgáltató rendszerében kellene port továbbítást beállítani...

Ha megegyeznek akkor csak a routerben kell ezt megtenni

(35. oldal a kézikönyvben)


Kézikönyv:

[link]

2014. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eltérnek az IP címek.A szolgáltatás rendszerében pontosan hol tudom beállítani?Mert a router porttovábbításnál megcsináltam és nincs továbbra sem seed.
2014. jún. 27. 15:04
 3/4 A kérdező kommentje:
A szolgáltató rendszerében is megcsináltam a port továbbítást és még mindig semmi!Nincs már ötletem mit lehetne tenni...Rajtam még nem fogott ki ilyesmi.
2014. jún. 28. 14:04
 4/4 CspCsj ***** válasza:
"A szolgáltató rendszerében kell beállítani": ezt úgy értetem, hogy a szolgáltató tudja csak, mivel a whatismyip oldal a szolgáltatónak az internet felé látszódó IP címét írja - a routered meg az az IP-t, amit a szolgáltató ad a saját (al)központján keresztül.
2014. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!