Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az uTorrent visszaszabályoz?

Az uTorrent visszaszabályoz?

Figyelt kérdés
uTorrent 3.4.1-t használok most és olyan gondom van vele, hogyha a feltöltést leveszem 1 kb/s-re (mert gyenge a feltöltésem és ha a maxos 25-30kb-vel seedel, akkor meghal kb a netem), akkor nem engedi unlimitedre rakni a letöltést. Vagyis engedi, de akkor csak ilyen 20k-val tölt le, holott 1,2mb a maxom. Nem értem, hogy miért csinálja ezt, valakinek vmi ötlet?

2014. jún. 22. 13:07
 1/2 karesz01 ***** válasza:

Ha a torrent klinsed 3 széria (v3.4.1) ne is csodálkozz ezen .


És minden széria esetében a BÉTA verziók kerülése szinte kötelező .


Több zárt körű torrent oldal jelezte tagjai felé (a 3 szériából) , csak a lasted (végleges) verziókat fogadják el .


De a legjobban elfogadott torrent kliens a 2 szériából (v2.2.1) javasolják használatra .


((final,last,lasted = végleges))

2014. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szándékosan van így. A torrentezés lényege a megosztás, hiszen te is ez által kapod meg a tartalmat. Ha kivonod magad a rendszerből azzal hogy letiltod (korlátozod) a feltöltést, akkor a letöltés is drasztikusan esni fog, a kliensek nem forgalmaznak adatot olyannak aki meg akarja kerülni a feltöltést.


Nem verziófüggő, ez évekkel ezelőtt is így volt.

2014. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!