Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy tudom lemondani SMS-ben?

Ezt hogy tudom lemondani SMS-ben?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 20. 09:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor alighanem még is bekkell anyumat "avatnom" ebbe a kis történetbe, ugyanis fogalmam sincs mi lehet a jelszóóó
2014. jún. 20. 11:06
 12/16 anonim ***** válasza:

"Szerződés kötés nélkül vehetsz kártyát ugye?"


Venni vehetsz, de nem tudod használni, amíg nem aktiválod. Az lesz a szerződéskötés... Postán ki is küldik... És aktiváláskor a személyes adataid mellett meg kell adnod egy jelszót is.


Tehát később vagy igazolod, hogy te vagy a kártya tulajdonosa vagy megmondod azt a jelszót...


Már 3-4 kártyát aktiváltam 2 vagy 3 itthoni szolgáltatónál. Mindegyiknél ez volt a menete...

2014. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kata kata ***** válasza:

"Venni vehetsz, de nem tudod használni, amíg nem aktiválod."

Három éve aktiváltam a kártyám csak név és lakcímet kértek.Az előfizetésemnél mikor megkötöttük a szerződést ott kértek jelszót.:) Hungarikum!

2014. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem mind a három szolgáltatónál kell szerződéskötéskor megadni. De a Telenornál és a Telekomnál ügyintézéshez mindenképpen kell... A Vodafone oldalán nem találtam, pontosabban feladtam a keresést...


Amit meg idéztél, azon elgondolkozhatnál. Azt írtad, nem kell szerződést kötni, közben meg amit írtál utoljára, abban is benne van, hogy kell. Szóval nem értem, minek idézgetsz valamit, amit utána nem tudsz megcáfolni. Sőt, megerősíted... De gondolom, nem ez volt az idézet célja...


Telenoros kártyát aktiváltam pár éve utoljára, annál kellett jelszót választani (számjegyeket). Illetve egy ősrégi (még Pannon GSM) SIM kártyát akartam tavaly kicseréltetni micro SIM-re. De nem cserélték ki nekem, mert nem tudtam a jelszót és nem az én nevemen volt... Szóval ez nem valami új találmány...

2014. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kata kata ***** válasza:

*Három éve aktiváltam a kártyám csak név és lakcímet kértek.*

Kimaradt egy szó!Bocsi! A többi ugyan az!

Három éve aktiváltam a kártyás, kártyám csak név és lakcímet kértek.

Telenor-os vagyok én is.Semmiféle szerződésnek látszó papírt,iratot nem kaptam a mai napig sem tőlük.Ennyi!

2014. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor hogy erősítetted meg az aktiválást?


Levélben szoktak kiküldeni egy kódot, amit pl. SMS-ben el kell küldeni egy számra...


[link]

2014. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!