Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy tudom lemondani SMS-ben?

Ezt hogy tudom lemondani SMS-ben?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 20. 09:57
1 2
 1/16 kata kata ***** válasza:
Csak az adott módokon tudod lemondani:Amennyiben meggondolnád magad, a Telenor Próba keretében megrendelt adatcsomagot egyszerűen le tudod mondani Telefonos ügyfélszolgálatunkon, a Telenor üzletekben a MyTelenor applikációban vagy az online ügyfélszolgálatunkon.
2014. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem értelek.


1. "Kiválasztottad a számodra legszimpatikusabb Telenor Próba ajánlatot, a 2GB + Deezer Zene szolgáltatás-

csomagot."


2. "Megrendeled a számodra legkényelmesebb módon."


3. "1 hónapig kedvező feltételekkel próbálhatod ki a szolgáltatást." <- itt tartasz


4. "A próbahónap vége előtt sms-ben értesítünk."


5. "Eldöntöd és jelzed felénk, hogy a 2GB + Deezer Zene szolgáltatáscsomagot továbbra is igénybe veszed, másik szol-

gáltatásra váltasz, vagy lemondod."


Szóval a végén le tudod mondani lazán...

2014. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket az ügyfélszolgálatot azt mondták letudom mondni csak valamilyen 6 jegyű jelszót kértek, én nemtudtam nekik mit mondani ezért mondtam hogy akkor később visszahívom őket.
2014. jún. 20. 10:50
 4/16 anonim ***** válasza:

Az szerintem az a jelszó, amit a feltöltős kártyák aktiválásakor kell választani. (Előfizetésnél nem tudom, van-e...)


"Óriási" találmány... Nekem is meggyűlt már vele a bajom, mivel nem én aktiváltam az első kártyámat...

2014. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy nemtudom hol keressem, esetleg számlapapíron vagy hol?
2014. jún. 20. 10:55
 6/16 kata kata ***** válasza:
Ezt velem is eljátszották,pedig kártyás vagyok.Kellett nekik egy kis idő amíg ezt megértették,hogy kártyásnál nincsen jelszó.Végül az adataimat egyeztetve telefonon keresztül sikerült.
2014. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Milyen kártyásnál?

Pont, hogy a feltöltő kártyásnál biztosan van... Nekem eddig csak olyanom volt...


Egyébként személyesen valamelyik ügyfélszolgálaton, ha a te neveden van a kártya, akkor elég igazolni a személyazonosságod...

2014. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt a jelszót nem ők adták, hanem neked (vagy annak, aki aktiválta a kártyát) kellett választanod.


Ha nem tudod, személyesen ezt is meg tudja változtatni, akié a kártya.

2014. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát ezaz csak tesóm "véletlen" elküldte smseket és megrendelte a szolgáltatást(előfizetős vok)

Anyámnak nem igazán szeretném elmondani szóval megkéne oldanom nekem, csak aztse tudom holvannak papírok, van egy hónapom lemondani, majd megkeresem ...

2014. jún. 20. 11:01
 10/16 kata kata ***** válasza:
Szerződés kötés nélkül vehetsz kártyát ugye? Előfizetésnél kötsz szerződést és ott kérnek jelszót.
2014. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!