Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt a reklám...

Hogy lehet ezt a reklám plugint kiírtani? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Szóval ahogy megnyitom a böngészőt felugranak mindkét oldalt reklám "dobozok". Nem új lapon, hanem a meglévő lapon balról és jobbról is 1-1 db. Eléggé lassítja a böngészőm, és zavaró is. Explorernél és mozzillánál is ez a helyzet. Gondoltam ez valami bővitmény, ami először igaz is volt... Valami flash enterance vagy mi volt, amit letöröltem. De uygan úgy megmaradtak a reklám ablakok, ami alá: "OffensWizard és "Bettersurf"-ot ír, mint készítő, ilyet pedig nem találok. Futtattam víruskeresést MSE-vel, de nem talált semmit.

2014. jún. 20. 07:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a segítséget! És amúgy ez a Malwarebyte's anti Malware Free online ellenőrző, vagy fel is kell telepíteni? MSE-t töröljem ebben az esetben?
2014. jún. 20. 15:23
 12/13 csacsi2 ***** válasza:

Nem kell töröld, megfér egymás mellett! Telepíteni kell!

megj.: 1# válasz óta ha megteszed, nem lett volna több kérdés :)

2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm csacsi2! Úgy néz ki, hogy ez a malware szoftver tényleg megoldotta a gondot!!! :) Több mitn 30 dolgot talált, letöröltem őket, és most jó. :)
2014. jún. 24. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!