Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt a reklám...

Hogy lehet ezt a reklám plugint kiírtani? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Szóval ahogy megnyitom a böngészőt felugranak mindkét oldalt reklám "dobozok". Nem új lapon, hanem a meglévő lapon balról és jobbról is 1-1 db. Eléggé lassítja a böngészőm, és zavaró is. Explorernél és mozzillánál is ez a helyzet. Gondoltam ez valami bővitmény, ami először igaz is volt... Valami flash enterance vagy mi volt, amit letöröltem. De uygan úgy megmaradtak a reklám ablakok, ami alá: "OffensWizard és "Bettersurf"-ot ír, mint készítő, ilyet pedig nem találok. Futtattam víruskeresést MSE-vel, de nem talált semmit.

2014. jún. 20. 07:19
1 2
 1/13 csacsi2 ***** válasza:

Vírus!ÍRTS!

[link]

Általánosságban az ilyenek eltávolítáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2014. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nálam is volt ilyen chrome alatt(más nincs fent)

én csak azokat a bővítményeket hagytam fent, amit tudom, hogy én adtam hozzá

másik a chromeot alaphelyzetbe állítod(mindent töröl)(beállítások, lent speciális valami, majd legallul a visszaállítás)

2014. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: MSE-vel már átnéztem a gépet. (Microsoft Security Essentials) És nem talált vírust. Lehet hogy nem a legjobb, de gondolom ez is talált volna, ha van.
2014. jún. 20. 07:51
 4/13 A kérdező kommentje:
#2: Nem nagyon látod "gyanús" bővitményt, 2-n kívül: Microsoft DRM illetve Shockwave Flash... A többi az google earth, adobe acrobat, google update... Szóval nem nagyon látok mást, amit törölni tudnék.
2014. jún. 20. 07:58
 5/13 A kérdező kommentje:
*látok
2014. jún. 20. 07:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Az MSE egy szar. Malwarebyte's anti Malware Free-t futtasd le.
2014. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használj egy Chrome(bár már firefox-ra is van) Adblockot , Adblock+-t stb.-t. és azok talán megoldják
2014. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 csacsi2 ***** válasza:

MSE nincs mese, futtasd le amit írtam (Malwarebytes) és 100% hogy találni fog! Ez nem kérdés! Én biztos vagyok benne, hogy ilyet kizárólag reklámprogramok (malware-k) csinálnak, nem pedig böngésző "speciális effekt"!


Microsoft DRM ,Shockwave Flash. mind szükséges az egyik a mediaplyer beépülő, a másik pedig a flash player plugin ami kell a videók lejátszásához. (google update és tsa feleslegesek.

adobe,flash,java,silverlight ezek elég mint bővítmény. Kiegészítőket meg te tudod mit telepítettél.

2014. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs más bővitmény, és kiegészítő sem. Nem telepitettem fel mást ezeken kívül. Biztos vagyok benn hogy vírus, emrt egyik napról a másikra ezt csinálja magától... Nem szivesen törlöm le az MSE-t lehet hogy rossz de ezzel elindult az MMO játékom az összes vírusirtó lefogta... De ha nicns más lehetőség, akkor muszáj... Esetleg online vriusellenőrző ér valamit amúgy? Mondjuk ez mennyivel jobb MSE-től: [link]
2014. jún. 20. 12:06
 10/13 anonim ***** válasza:
#6-osét futtasd az jó és ingyenes
2014. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!