Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetmegosztás laptopról...

Internetmegosztás laptopról laptopra, ingyenesen?

Figyelt kérdés
Üdv! Az van, hogy nyári szünetben nem otthon leszünk. (Horányban) De ez most mellékes. Maga a kérdés az lenne, hogy van nekem egy mobil internetem, és egy program segítségével létrehozhatnák egy Wi-Fi hálózatot, és annak a segítségével továbbítanám a Mobil internetet? Hogy pl. 1 netünk van, egy program sugározza a netet, és akkor a tesóm és én is tudunk see mta-zni, és nem kell semmit se venni hozzá?

2014. jún. 18. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha Win 7 van a gépen, akkor így megoldható: [link]


Win 8ról nincs infóm, de talán az is tudja ezt. XP, Vista nem jó erre a célra.

2014. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyszerűbb volna, ha egy okosteló lenne a ti routeretek,
2014. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Pl ezzel: [link]


De ha routert veszel, az máskor is jó szolgálatot fog tenni:

[link]

2014. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Üdv! @P.O.C., van TP link es routerem. De azért mert kimegyek nyaralni 1 hónapra nem fogok venni. Mobil internetem van, és kérdés hogy a program segítségével tudok -e internetet továbbítani, úgy hogy én is tudok internetezni
2014. jún. 18. 20:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a connectify pro-t és letöltöttem a Virtual router V1-et, és mind a kettő ezt írja ki, még cmd is:A csoport vagy az erőforrás nincs megfelelő állapotban a művelet végrehajtásához.Egyáltalán lehet mobil internetről?
2014. jún. 19. 12:22
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Persze hogy lehet.


[link]


"Share 3G, 4G, and Tethered Connnections

Easily share your mobile broadband connection with other devices over WiFi"

2014. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csoport vagy az erőforrás nincs megfelelő állapotban a művelet végrehajtásához. Windows 8 om van.
2014. jún. 20. 11:48
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Fogalmam sincs mi nálad a hiba, még sosem találkoztam ezzel a hibaüzenettel. De azt mondtad legálisan megvetted a szoftvert. Megpróbálhatnál tőlük e-mail -ban segítséget kérni.


Talán mégis jobb lett volna inkább routert venni helyette...

2014. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem routert
2014. nov. 20. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!