Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon meg lehet valahogy...

Facebookon meg lehet valahogy nézni ki mikor járt fenn, vagy volt útóljára aktív?

Figyelt kérdés
Korábban beszélgettem egy csajjal, aki 2011 szilveszterén össze akart velem jönni, de én nem őt választottam, hanem az exemet.Azon agyalok, nem-e megsértődött. Korában beszéltem vele, mindig pát napos csúszásra kaptam tőle üzenetet.Megkérdeztem tőle először(ez volt egy hónapja) el jön-e mozizni.Akkor írta, hogy fősuli van, vizsga, stb. elvileg ezzel végzett, második alkalommal meg azt mondta hétvégére elmenet a mamájáékhoz.Olyan két ás fél hete írtam neki 2x is útóljára neki üzenetet, de azóta nem válaszolt.És nem is látom, hogy ki írta volna nála a fész, hogy "látta" x időben az üzenetemet. Másoknak is írtam és ott mindig kiírja/irta a fész hogy látta...stb(a jobb sarokban a teló logo van ott a neve mellett). Szóval, hogyan tudom megnézni? Vagy miért nem mond egyértelműen nemet?

2014. jún. 17. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
kéredezdmeg tölük:
2014. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs meg a telefonszáma sem, amúgy ez a csaj meg a exem egy faluba laknak, egy utcányira.Lehet ez kizáró tényező? Amúgy nincs barátja...stb.
2014. jún. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!