Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon belépek az...

Ha facebookon belépek az adatvédelmi beállítások, biztonság menüpontba, akkor alul, az aktív belejelentkezéseknél, miért van több különböző IP cím ahonnan bejelentkeztem?

Figyelt kérdés
többször ismétlődő is van, ráadásul olyan helyekről, ahol nem is jártam, vagy abban az időpontban biztosan nem, de a legtöbb a lakóhelyemmel kapcsolatos. Kérdeztem másokat is, hogy tapasztalták-e ezt, de nem. Miért lehet ez?

2014. jan. 7. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Fix IP címed van, vagy dinamikus? Mert ha utóbbi, akkor előfordulhat, hogy olyan helyről jelentkezik be ami nem ismerős. Ha több helyről vagy bejelentkezve, akkor a többit szakítsd meg és maradjon egy aktív. A másik lehetőség, hogy valaki belépeget a Facebookodba. Ha gyanítod, hogy ez történt, cseréld le a jelszavadat.
2014. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom megnézni hogy dinamikus-e az IP címem, vagy fix?
2014. jan. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!