Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonom csatlakozik a...

A telefonom csatlakozik a wifi-hez, de nem tudok internetezni, miért?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Mini 2-m , kapcsolódok vele egy wifi hálózathoz,de ha megnyitom a böngészőt akkor a kiszolgáló nem található,és a többi internetes dolgot (play áruház,facebook,stb...) sem tudom használni,miért?

2014. jún. 15. 18:36
 1/1 anonim válasza:

Én is jártam így; feltételezem, hogy a router 'üresben' megy, de internet nincs rákötve, azért nem tudod használni vagy az is lehetséges, hogy a wifi kapcsolatot pl. nyomtatóhoz használják, ahhoz meg persze, hogy nem kell net. De mikrohullámú internetes településeken is találkoztam ilyennel: az adónál teljes a jel, nyitottnak mutatja, de IP-címet soha nem tudja lekérni, így a csatlakozás is tiltott. Szóval több lehetőség lehet.

Ha másik készülékkel próbáltad és annál működik, akkor a készülékeddel lehet hardveres (fizikai eszköz) vagy szoftveres (programbeli) hiba, fordulj szervízhez utóbbi esetben.

2015. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!