Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon Prime levett 100$-t a...

Amazon Prime levett 100$-t a számlámról, hogy kaphatom vissza?

Figyelt kérdés
1x rendeltem amazonról és volt 30 nap trial tagság Prime-ra. Aztán most 1 évre megújította semmi kérdezés vagy beleegyezés nélkül a tagságot midnezt 100 dollárért, nagyon örültem mikor megláttam, főleg,hogy nem is szándékozom nagyon használni már, mit tudok csinálni? Nekem erre nincs szükségem...

2014. jún. 10. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
"semmi kérdezés vagy beleegyezés nélkül"-képtelenség. Nem tette, csak a licenszet nem olvastad el...
2014. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából alapból adta,hogy amazon prime, nem is tudtam volna miért olvasgassam át...
2014. jún. 10. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer csak belekezdtél a tagságba... na ott volt a licensz, amibe beleegyeztél. Nem visszavonható.
2014. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
When you sign up for Amazon Prime, your membership is set to automatically renew each year. You can turn off this automatic renewal at any time including during a free trial period. És ezt automatikusan nem dobta volna, fel köszönöm Amazon...
2014. jún. 10. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg:

"your membership is set to automatically renew each year"


ha elolvastad akkor nincs mit kérdezned

2014. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De le leehet mondani igaz már 4 évet késtem majdnem de még az árat is visszafizetik :)
2017. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!