Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki utalt a számlámról?

Valaki utalt a számlámról?

Figyelt kérdés

29 napja rendeltem prémiumot a keep2share.cc oldalra, most kaptam az sms-t és az e-mailt hogy valaki valahogyan újra rendelt a kártyámról 30nap prémiumot. Megkaptam, jóváírták a felhasználómra de én nem rendeltem semmit sem és nem állítottam be azt sem hogy újra rendelje helyettem ez a szar.


Ilyenkor mit tudok tenni??


2014. márc. 9. 19:09
 1/5 belapus ***** válasza:

Föltételezem, az "apró betűs" rész között lehetett egy olyan feltétel is, hogy a lejárat előtt automatikusan levonásra kerül az újabb havi díj.

Pl. az Avira vírusirtó gyártója is hasonló módszerrel él.Ott a beállításokban külön ki kell kapcsolni.

Talán a te esetedben, a fiókodba belépve van egy letiltási lehetőség.

2014. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan. Beszéltem az operátorral és ez a szaros oldal újra veszi a prémiumot addig amíg ki nem kapcsolom..
2014. márc. 9. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-gyel értek egyet: valószínű alapértelmezetten megújítja az accountot.
2014. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha előfizetsz egy szolgáltatásra ( hozzácsatolod a kártyádat az accounthoz) akkor mindig ez van. Ez nem egyszeri díj, amit kifizetsz egy termékért például.


És megint más, mert ez nem utalásnak, hanem kártyás vásárlásnak számít.

2014. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvileg már kikapcsoltam.
2014. márc. 9. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!