Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on a hit'n runolható...

Ncore-on a hit'n runolható torrentek száma az adott hónapra vonatkozik?

Figyelt kérdés

És ha 5 torrentet hit and runolhatok és mindig 4-et csinálok akkor nem fognak kitilani?


És, akkor is növekedik a feltöltésem, ha seedelem vissza a torrenteket?


És azt érdemes-e, hogy egy nagyon felkapott torrenet letöltök és utána seedelem?Javít a rangon?


Bocs a sok kérdésért.


2014. jún. 8. 17:53
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
Minden le van írva a kérdésedre az oldalon 'Wiki' kategórián belül.
2014. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, minden benne van a wikiben, viszont könnyű válaszolni a kérdéseidre: igen, igen, igen és igen.
2014. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha 20-25kb-al töltök vissza azon hogy gyorsítsak?
2014. jún. 8. 18:17
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
Nem nagyon tudod befolyásolni, legfeljebb jobb szolgáltatónál fizetsz elő, amelyik nagyobb feltöltési sávszélességet biztosít. Ugyanis a µTorrent kliens, mindig a gyorsabb feltöltőt veszi előtérbe. Én is hasonló helyzetben vagyok.
2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ncoreon a seedben töltött idő és a torrent kora is számít, vagyis minél régebben feltöltött torrentet tartasz még seedben és minél hosszabb ideig seedeled, annál jobb lesz a helyezésed. Én pl egy olyan megoldást használok, hogy a routeren fut a torrent kliens és 1TB usb-s hdd van rákötve. Ezen van kb 60-80GB torrentem még a múlt évről. Ehhez nem nyúlok, seedelem őken napi 24 órában és ha egész hónapban semmi más forgalmam nincs is, ezekkel simán megvan az Elite rang. Az újabb torrenteknél csak arra figyelek, hogy meglegyen a kötelező seed idő, ha már nem tölti senki és úgysincs rá szükségem, törlöm őket.
2014. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Ezt többé-kevésbé tudtam. Én is ilyesmit terveztem, de csak alig 6 hete reggeltem. Szóval nem kell havonta feltöltened egy Terrát?
2014. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!