Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Goldenblog 2014-es nevezésrő...

A Goldenblog 2014-es nevezésről lehet tudni valamit? Mikor lesz a határidő? Ilyenkor már nem kellett volna kiírják?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 08:59
 1/5 edemmester ***** válasza:
A korábbi évekből kiindulva gondolom idén is júliusban lesz a nevezés, de hogy az elején mint tavaly, vagy a végén mint 2012.-ben azt nem tudom. Lassan valóban ideje lenne valami tájékoztatást adniuk a dologról, bár elég hosszú idő szokott lenni a nevezésre, szóval szerintem azért csak szólnak időben. Én még semmi friss infót nem találtam az idei versenyről.
2014. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van valami hírlevél, amire fel lehet iratkozni, vagy a kit érdekel az naponta vizslatja az oldalukat, hátha ott közzéteszik?
2014. jún. 8. 11:58
 3/5 edemmester ***** válasza:
Én nem találtam értesítés kérésre lehetőséget, pár naponta felnézek az oldalukra.
2014. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írj ide is, ha valami újdonság van :) Előre is köszi.
2014. jún. 9. 19:41
 5/5 edemmester ***** válasza:
Rendben, amint megtudok valamit, jelzem :)
2014. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!